Faaliyetlerimiz

Güneş panelleri

Kozmik Enerji ve Mühendislik yenilenebilir enerji üretim sektöründe proje, montaj, enerji depolama alanlarında hizmet vermektedir.

Yenilenebilir enerji santrallerinin yatırım ve teknik danışmanlığı, projelendirme, sistem tasarımı, lisanslı ve lisanssız santral kurulumları, lisans alımı ve işletme, lisanssız üretim projeleri planlama, projelendirme, finans ve uygulama ile kurulum sonrası teknik bakım, onarım konularında da hizmet vermektedir.

Depolama

Endüstriyel kurulumların yanı sıra evsel çatı kurulumlarında da çözümler sunan şirketimiz, şebeke bağlantılı (On-Grid) sistemlerin yanı sıra şebekeden bağımsız akü destekli sistemler (Off-Grid), güneş enerji sistemleri, LED aydınlatma sistemleri, güneş enerjili kamera sistemleri ve elektrikli araç şarj istasyonları gibi alanlarda da hizmet vermektedir.

Panel Kurulum

Kozmik Global Enerji, yaşadığımız gezegenin enerji kaynaklarını ihtiyacımız olan temiz kaynaklarla karşılamak için güneş enerjisinin kullanımını yaygınlaştırıp, insanoğlunun geleceğini ve enerji tüketimini yeni teknolojiler ile destekleyip, dünya ekonomisine katkı sağlamayı ve gelecek nesillere yaşanabilir bir doğa bırakmayı amaç edinmektedir.

Kozmik Enerji ve mühendislik

Yeniliğe açılan yolda size eşlik edelim.